Чи варто робити фасадний декор з пінопласту

Однотипні коробки-мурашники на 1000 вікон вже неабияк набридли. Більшість українців, які перебираються в свій будинок, хочуть прикрасити його якомога красивіше і органічніше, але це може коштувати дуже дорого. У цьому випадку на допомогу до нам приходить пінопласт.   Особливості декору з пінопласту

Довго в області декорування фасаду не визнавали нічого, крім каменю і бетону, адже до них ставились багато умов. Декор повинен витримувати всі негативні прояви зовнішнього середовища типу сильного вітру, перепаду температур або дощу. Недорогий фасадний декор виробляють з щільного пінополістиролу і покривають спеціальним складом з акрилу для підвищення стійкості до механічних пошкоджень.

Саме завдяки технології виробництва пінопласт зібрав в собі всі необхідні якості для декорації фасадів: легкий, міцний, стійкий до погодних явищ, простий в монтажі, має теплоізоляційні властивості, недорогий.   Як роблять декор з пінопласту

Найголовніші елементи в декоруванні фасадів – це колони, карнизи і молдинги. Зазвичай їх виготовляють шляхом лазерного нарізання з цільного блоку пінопласту. Є ще варіант з пневматичним наповненням форм, але він зустрічається рідше, хоч і нічим не гірше лазерного нарізання. Отже пройдемося по етапах виробництва: Спочатку архітектор робить проект і при необхідності розробляє індивідуальні форми і робить під них лекала; Нарізка елементів; Армування за допомогою спеціального акрилового розчину; Сушка після армування (в середньому потрібно близько 5 днів).

Переваги пінопласту можна фарбувати будь-якою фарбою в будь-який колір; не потребує ремонту до 7 років; можна реставрувати; різноманіття форм; Цей список можна продовжувати ще довго, а якщо додати плюси, які дає саме пінопласт, як матеріал, то такий декор можна вважати мало не ідеальним. Його використовують багато будівельників і не дарма він користується такою популярністю.