10 переваг фасадного декору від Flagma Decor

Щоб вибрати декор фасаду будинку доведеться, як мінімум, враховувати, сторону будівлі, так як від цього залежить спосіб облицювання екстер’єру, і як наслідок ,вибір елементів для оформлення, але все це здійснено.  В даному випадку інтернет-магазин від компанії «Flagma Decor» пропонує профілі з пінополістиролу, що мають високу якість і естетичний зовнішній вигляд, придуманий професійними художниками-дизайнерами.  Є можливість вибрати декор від різних виробників, але в цілому, це більше ста видів профілювання з різними найменуваннями. 

Все про пінопластовий декор

Пінополістирол, відомий більшості споживачів, як пінопласт, це газонаповнений полістирол.  Також можна сказати, що це один з видів пластмаси, який  використовується  в цивільному, промисловому і військовому будівництві.  Маркується він як ПСБ або ПСБ-С, але в другому випадку літера «С» вказує на присутність в пінопласті антипиренів, що за класифікацією пожежної безпеки відноситься до самозатухаючих матеріалів (Г1).  Також його розрізняють по щільності, це ПСБ-15, ПСБ-25 і ПСБ-35.  Для виготовлення декору використовують ПСБ-С-25, а це означає пінополістирол самозатухаючий з щільністю 25 кг / м3, хоча реальні цифри відрізняються від заявлених і складають 17-18 кг / м3.

Пояснення.  Щільність пінопласту вказує на вагу матеріалу, який можна розмістити в одному кубічному метрі.  Цифри, заявлені виробниками більші, так як враховується водопоглинання.  Так, для ПСБ-С-25, якщо повністю занурити його в воду на 28 діб, це 4% від загальної маси.  Саме тому пінополістирол також розглядають, як гідроізоляцію.

Що собою являють елементи декору

Можливо, хтось сумнівається в механічній міцності пінопласту, але в даному випадку фасадний декор, де готові вироби мають акрилове покриття, це дуже жорсткий матеріал.  Наприклад, підвіконня витримує навантаження понад 100 кг, тобто, вагу великої людини, а на міжповерховий і білявіконний багет можна при необхідності (ремонт фасаду) спертися рукою або ногою, перенісши на нього частину маси тіла.  Деякі виробники використовують чистий акрил, але більшість з них додають гранітну або мармурову крихту.

Застосування фасадного декору необхідно для загальної обробки і зонування екстер’єру, тому його використовують як:

  1. зовнішні підвіконня;
  2. карнизи для віконних і дверних прорізів, а також під покрівлю;
  3. молдинги для зонування стіни;
  4. колони і пілястри для художнього оформлення ганку або тераси;
  5. русти;
  6. імітація каменю (елементи з замками);
  7. термопанелі для утеплення та облицювання фасадів.

10 основних переваг декору з пінопласту

На сьогоднішній день фасадні елементи з пінопласту, які використовують для прикраси і утеплення стін є одним з найбільш затребуваних видів декору екстер’єрів будівель.  Причин для такої популярності дуже багато, але з них можна виділити 10 основних вигідних переваг:

ПСБ-С-25 це дуже легкий матеріал, отже, він зручний для транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт і монтажу на клей (допустимо на шпаклівку).

Його можна встановлювати на різних ділянках стіни, так як пінопласт, покритий акрилом, легко піддається як простому, так і складному розкрию.

Якщо коефіцієнт водопоглинання при повному зануренню у воду на місяць становить 4%, то на повітрі, навіть при високій вологості, цей показник практично зводиться до нуля;

Декор можна використовувати в  різних кліматичних регіонах, так як робоча температура експлуатації становить від -50 ° C до + 70 ° C.

ПСБ-С-25 відноситься до самозатухаючих вогнестійких матеріалів і при пожежі не стане виділяти токсини.

Експлуатаційний ресурс такого декору мало не нескінченний, тому що він не схильний до дії корозії, а такий показник, як морозостійкість (F) тут просто не потрібний, так як він не вбирає атмосферну вологу.

Висока механічна міцність – елементи витримують масу людського тіла.

На таку обробку не впливають перепади температури і вологості в атмосфері, отже, пінопласт і акрил не деформуються від таких коливань.

Декор представляє собою екологічно чистий і дуже красивий обробний матеріал.Фасадні облицювальні елементи з пінополістиролу мають доступну вартість.

Скористайтеся послугами нашого інтернет-магазину

Якщо причини для покупки пінопластових елементів для обробки екстер’єру виявилися для вас досить переконливими, то пропонуємо придбати декор для фасаду в нашому інтернет-магазині «Flagma Decor».  В такому випадку ви отримаєте можливість покупки за помірними цінами, а якщо буде потрібно, то і безкоштовну консультацію від досвідченого фахівця, зв’язатися з яким можна по телефону.